Hakkımda

01 Ocak 1984 Elazığ’da dünyaya geldim. Aslen Elazığlıyım fanatik olmasam da Beşiktaş taraftarıyım ilk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra üniversiteyi Fırat Üniversitesini terk ettim.

14 yıldır İnternet ile uğraşıyorum. 14 yıl önce amatör olarak başlayan serüvenime, bugün profesyonel olarak devam ediyorum. Şu anda özel sektörde yazılım geliştirici olarak çalışmaya devam ediyorum.

Kim demiş fazla merak zararlı diye? O yanlış demiş. Her zaman merak iyidir. Sizi bir yerden alıp, hiç düşünmediğiniz yerlere getiriyor. Kişilerin yada kurumların sizin hayatınızı yönlendirmesine izin vermeyin. Siz neyi seviyorsanız onu yapın ama bu sizin İş’iniz olmayacak, aslında yaptığınız sizin en sevdiğiniz “HOBİ” kaynağınız; bir bakmışsınız hobi olarak yaptığınız aslında sizin profesyonel İş kaynağınız durumuna gelmiş. İşte bunu bir nebze olsa da başarabilmek hayatta mutlu olmak için çok adım atmış olmaktır, deneyin.

Blog’un amacı araştırıp bulduğum bilgileri ve tuttuğum notları kenarda köşe de kaybetmemek ve bunları İnternet ortamında paylaşmak.

Sizlere yararlı olabileceğini düşündüğüm yazılarımı fırsat buldukça yazmaya devam edeceğim.